010 – 330 13 10

mail@tectorius.se

SÄLJARE NORR
Robel Fermano
Södra Stockholm/Eskilstuna/Västerås
0707-341 994   robel@tectorius.se

Christian Steiner
Norrköping med omnejd
0762-559 030  christian@tectorius.se

Robert Bytner
Stockholm
0703-003 200  robert@tectorius.se

 

SÄLJARE SYD
Sanne Yakoob
Västra Götaland/Jönköping/Linköping
0735-01 01 51  sanne@tectorius.se

Kettie Petersen
Skåne Väst/Halmstad
0766-335 010  kettie@tectorius.se

Jimmie Podgorniak
Skåne Öst/Blekinge
0735-001 406  jimmie@tectorius.se

 

Kontakta oss

Är du intresserad av en takbehandling eller solceller till ditt tak?

Tveka inte på att ringa oss på 010 – 330 13 10 eller fyll i kontaktformuläret nedan.

En takbehandling förnyar skyddsytan på dina takpannor, vilket förlänger livslängden på ditt tak.
Få kontroll över era energikostnader, spara på månadsräkningarna och gör samtidigt vår planet till en bättre plats med ren, förnybar energi.

Tuvullsvägen 6
55594 Jönköping